Cixi XunliComm-Communicatieapparatuurfabriek

 

Houd KWALITEIT en de DIENST als leidend principe!

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Splitter

Cassettetype van FTTH GPON LGX Vezel Optische Splitser, Vezel Optische PLC Splitser

Ik ben online Chatten Nu
Onze samenwerking jongstleden ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.

—— Edward

Goede productkwaliteit, snelle levering, goede de diensthouding!

—— David

Cassettetype van FTTH GPON LGX Vezel Optische Splitser, Vezel Optische PLC Splitser

FTTH GPON LGX Cassette Type Fiber Optic Splitter , Fiber Optic PLC Splitter
FTTH GPON LGX Cassette Type Fiber Optic Splitter , Fiber Optic PLC Splitter

Grote Afbeelding :  Cassettetype van FTTH GPON LGX Vezel Optische Splitser, Vezel Optische PLC Splitser Beste prijs

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XunliComm
Certificering: CE,ROHS,ISO9001
Modelnummer: Xlc-fos-01

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Door standaard de uitvoerpakket.
Levertijd: 3-15 Dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Levering vermogen: 1000 stuks per dag
Gedetailleerde productomschrijving
naam: Sc-PLC Vezel Optische Splitser Type connector: sc/upc
Splitter-Type: De Cassette van FTTH Gpon LGX Splitsersverhouding: 1X8
kleur: Op maat Toepassing: FTTH, FTTB, FTTO, FTTx, Voorzien van een netwerk, CATV
Hoog licht:

fiber optic kabelsplitter

,

Fiber Optic PLC Splitter

Cassettetype SC/UPC 1X8 van FTTH Gpon LGX PLC Vezel Optische Splitser

 

Productomschrijving

 

De vezel de Optische splitser ook optische splitser wordt genoemd, is één van de belangrijkste passieve apparaten in optische vezelverbinding, is met veelvoudige input en veelvoudig outputeind van de optische vezel aangesloten apparaten. De vezel optische splitser door het lichte spligtting principe kan in het gesmolten biconical spitse (FBT) en vlakwaveguldetype (PLC) worden verdeeld.

 

Eigenschappen

  1. Laag Toevoegingsverlies, Lage PDL, Hoog Retrun-Verlies.
  2. Eenvormige Machtssplitser.
  3. Compact Ontwerp.
  4. Brede Werkende Golflengte.
  5. Brede Werkende Temperatuur.

 

Specificatie

Kanaal 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Vezeltype G657A1
Lichaamsmateriaal  
Afmeting (LxWxH/mm) 130x100x25 130x100x50 130x100x76 130x100x154
Schakelaar SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Toevoegingsverlies ((Maximum) dB) 3.7 7.3 10.5 13.7 17.1 20.5
Kanaaluniformiteit ((Maximum) dB) 0,5 0,8 1.0 1.3 1.5 1.7
Polarisatie Afhankelijk Verlies - PDL ((Maximum) dB) 0,2 0,2 0,25 0,3 0,4 0,5
Gerichtheid (dB) (Min) 55
Terugkeerverlies (dB) (Min) 55
Het Verlies van de schakelaartoevoeging ((Maximum) dB) 0,3 elk
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85
Werkende Temperatuur (℃) -25~+75
Nota Optische Kenmerken (sluit schakelaarverlies uit)

 

Toepassingen

  1. Local area network (LAN)
  2. Datacommunicatienetwerk
  3. Netwerk van de telecommunicatie het optische transmissie
  4. Optisch toegangsnetwerk (OAN)
  5. Actieve apparatenbeëindiging
  6. De gegevenstransmissie van de vezeloptica (FODT)
  7. Optische Vezeltest en Meetsystemen
  8. CATV

Contactgegevens
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Contactpersoon: Nicole Weng

Tel.: 86-18390057132

Direct Stuur uw aanvraag naar ons