Cixi XunliComm-Communicatieapparatuurfabriek

 

Houd KWALITEIT en de DIENST als leidend principe!

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Koord van het de Vezel Optische Flard van FTTH het Simplex Sc-Sc 3 Meters het Gele van de Kleuren Lage Toevoeging Verlies

Ik ben online Chatten Nu
Onze samenwerking jongstleden ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.

—— Edward

Goede productkwaliteit, snelle levering, goede de diensthouding!

—— David

Koord van het de Vezel Optische Flard van FTTH het Simplex Sc-Sc 3 Meters het Gele van de Kleuren Lage Toevoeging Verlies

FTTH Simplex SC-SC Fiber Optic Patch Cord 3 Meters Yellow Color Low Insertion Loss
FTTH Simplex SC-SC Fiber Optic Patch Cord 3 Meters Yellow Color Low Insertion Loss FTTH Simplex SC-SC Fiber Optic Patch Cord 3 Meters Yellow Color Low Insertion Loss

Grote Afbeelding :  Koord van het de Vezel Optische Flard van FTTH het Simplex Sc-Sc 3 Meters het Gele van de Kleuren Lage Toevoeging Verlies Beste prijs

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XunliComm
Certificering: CE,ROHS,ISO9001
Modelnummer: Xlc-fopc-01

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Door standaard de uitvoerpakket.
Levertijd: 3-15 Dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Levering vermogen: 1000 stuks per dag
Gedetailleerde productomschrijving
naam: Enig Optisch het Flardkoord van de Wijze Simplexvezel Type connector: SC/UPC-SC/UPC
Lengte: 3 meters of aangepast Type vezel: enige wijze G652D
kleur: Geel Materiaal: Pvc of LSZH
Toevoegingsverlies: <0> verlies terug: >50.0dB
Herhaalbaarheid: <0> Ruilbaarheid: <0>
Toepassing: FTTH, FTTB, FTTX, Netwerk
Hoog licht:

Fiber Optic Patch Leads

,

Het Flardkoord van de vezel Optisch Kabel

SC/UPC-SC/UPC enig Optisch het Flardkoord Gele 3meters van de Wijze Simplexvezel

 

Productomschrijving

 

Eigenschappen

  1. Laag toevoegingsverlies en het verlies van de hoogteterugkeer.
  2. Uitstekende herhaalbaarheid en wisselvalligheid.
  3. De nauwkeurige inspectie van het eindgezicht door microscoop.
  4. Ecologisch stabiel aan electricatinterferentie.
  5. De optische test van de prestaties100% fabriek.

Specificatie

Punt Enige Wijze Multiwijze
Toevoegingsverlies <> <>
Terugkeerverlies PC≥50dB, UPC≥55dB, APC≥60dB
Tussenvoegsel-trekkracht Test 1000 keer
Herhaalbaarheid ≤0.1
Treksterkte ≥10KG
Werkende Temperatuur -40℃~+85℃
Ceramische Metalen kapspecificatie 125.5um concentriciteitsafwijkingen: ≤1um 127um concentriciteitsafwijking: ≤3um
Geschikte Vezel 9/125um 50/125um, 62.5/125um

 

Toepassingen

  1. Local area network (LAN)
  2. Datacommunicatienetwerk
  3. Netwerk van de telecommunicatie het optische transmissie
  4. Optisch toegangsnetwerk (OAN)
  5. Actieve apparatenbeëindiging
  6. De gegevenstransmissie van de vezeloptica (FODT)
  7. Testmateriaal
  8. CATV

Contactgegevens
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Contactpersoon: Nicole Weng

Tel.: 86-18390057132

Direct Stuur uw aanvraag naar ons