Cixi XunliComm-Communicatieapparatuurfabriek

 

Houd KWALITEIT en de DIENST als leidend principe!

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Panel

Flexibele het Comité van Multimode Vezelflard Grijze Kleur voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX

Ik ben online Chatten Nu
Onze samenwerking jongstleden ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.

—— Edward

Goede productkwaliteit, snelle levering, goede de diensthouding!

—— David

Flexibele het Comité van Multimode Vezelflard Grijze Kleur voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX

Flexible Multimode Fiber Patch Panel Gray Color For FTTH FTTB FTTX Network
Flexible Multimode Fiber Patch Panel Gray Color For FTTH FTTB FTTX Network

Grote Afbeelding :  Flexibele het Comité van Multimode Vezelflard Grijze Kleur voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX Beste prijs

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XunliComm
Certificering: CE,ROHS,ISO9001
Modelnummer: Ht-1224sc-w

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Door standaard de uitvoerpakket.
Levertijd: 3-15 Dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Levering vermogen: 1000 stuks per dag
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: dik het koude rollen blad Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
OEM: Beschikbaar Type: trek optisch de wegpaneel van de typevezel
Capaciteit: de kern van 12/24/36/48/72/96 Installatie: het rek zet op
Producttype: dia-uit ladebijlage met lasdienbladen Type connector: SC LC FC ST
Hoog licht:

rack mount fiber patch panel

,

fiber patch panel enclosure

het 19 duimrek zette optisch grijs het flardpaneel op van de 24 havenvezel

 

Productomschrijving:

  • Van de rek-onderstel kader vezel is het optische distributie gemoduleerd ontwerp met trekt de bekwame doos van het dienbladen binnen en koudgewalste staal. Het zou met diverse soorten vezel optische adapters en vlechten kunnen pre- wordengeïnstalleerd.
  • Het is met standaard 19 duimgrootte en behoorlijk ontworpen om de krommingsstraal van de kabel binnen de bijlage te controleren om extra optisch verlies te vermijden. Zijn voorteken op de platen is gemakkelijk voor identificatie en verrichting.

 

Eigenschappen:

  1. De verbindingen van de module optische vezel aan de torsie van de opeenvolging
  2. Te installeren, te bewegen en toe te voegen Convient zich
  3. Kan datacentrum en San-Systeem verstrekken, eenvoudig en flexibel

  4. MPO-boomstamschakelaar vast op de rug van module
  5. Norm 19“ kan op om het even welk kabinet worden geïnstalleerd

Technische kenmerken:

  • levensduur: 20 jaar
  • Isolatieweerstand: ≥ 2×104MΩ (testvoltage: 500VDC)
  • weersta voltagesterkte: 1min geen analyse, geen het een boog vormen fenomenen onder 15KV gelijkstroom
  • Fire-retardant klasse: UL94 VO 70Kpa-106Kpa

 

Werkomgeving:

  1. Milieutemperatuur: -40 - +80°C
  2. Relatieve vochtigheid: ≤85% (+30°C)
  3. Luchtdruk: beveiligingsniveau (EN60529): IP54, IP58.

 

Toepassing
1. Telecommunicatienetwerken
2. CATV-netwerken
3. Vezel aan huis
4. Co-plaats/klantengebouw
5. LAN/WAN

Contactgegevens
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Contactpersoon: Nicole Weng

Tel.: 86-18390057132

Direct Stuur uw aanvraag naar ons