Cixi XunliComm-Communicatieapparatuurfabriek

 

Houd KWALITEIT en de DIENST als leidend principe!

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

OEM LC LC Duplex Geel de Kleuren Uitstekend Milieuaanpassingsvermogen van het Flardkoord

Ik ben online Chatten Nu
Onze samenwerking jongstleden ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.

—— Edward

Goede productkwaliteit, snelle levering, goede de diensthouding!

—— David

OEM LC LC Duplex Geel de Kleuren Uitstekend Milieuaanpassingsvermogen van het Flardkoord

OEM LC LC Duplex Patch Cord Yellow Color Excellent Environmental Adaptability
OEM LC LC Duplex Patch Cord Yellow Color Excellent Environmental Adaptability OEM LC LC Duplex Patch Cord Yellow Color Excellent Environmental Adaptability

Grote Afbeelding :  OEM LC LC Duplex Geel de Kleuren Uitstekend Milieuaanpassingsvermogen van het Flardkoord Beste prijs

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XunliComm
Certificering: CE,ROHS,ISO9001
Modelnummer: Xlc-fopc-01

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Door standaard de uitvoerpakket.
Levertijd: 3-15 Dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Levering vermogen: 1000 stuks per dag
Gedetailleerde productomschrijving
Lengte: 3 meters of aangepast Functie: Waterdicht
Type: enige wijze OEM: Verstrekt
Toevoegingsverlies: <0> verlies terug: APC>60dB; UPC>50dB
Wijze van Vezel: SM OM1 OM2 OM3 OM4 type van vezel: 657A1 657A2 G657B3 G652D
Hoog licht:

fiber optic patch leads

,

fiber optic cable patch cord

Enig Optisch het Flardkoord LC van de Wijze Duplexvezel - de gele kleur van LC

Productomschrijving

Koord van het vezel is het Optische Flard belangrijk van optisch netwerk. Zij hebben zelfde of verschillende schakelaars die op het eind van vezel optische kabel geïnstalleerd zijn. Kabels van het vezel worden de optische flard gebruikt op twee belangrijke toepassingsgebieden: de computerwerkplek aan afzet en flardpanelen of het optische kruis verbindt distributiecentrum. De het Koordreeks van het Vezel Optische Flard komt met een uitvoerige inzameling van lengten en schakelaars om uw vraag naar de plaatsing te vervullen.

 

Eigenschap

1). Laag Toevoegingsverlies

2). Hoog terugkeerverlies

3). Goede Herhaalbaarheid

4). Goede Uitwisseling

5). Uitstekend Milieuaanpassingsvermogen

 

Specificatie

Type Norm, Meester
Stijl LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.MU/APC
Vezel Singlemode/Multimode
50/125, 62.5/125 (Multimode) OM2&OM1
50/125, 10G (Multimode) OM3
Kabel Simplex, Duplex
Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
Pvc of LSZH
Het oppoetsen Manier UPC, SPC, APC (8°& 6°)
Toevoegingsverlies ≤ 0.1dB (voor Singlemode Meester)
≤ 0.25dB (voor Singlemode Norm)
≤ 0.25dB (voor Multimode)
Getest door JDS
Terugkeerverlies
(Singlemode)
UPC ≥ 50dB
SPC ≥ 55dB
APC ≥ 60dB (typ.65dB)
Getest door JDS RM3750
Herhaalbaarheid ±0.1dB
Werkende temperatuur -400C aan 850C
Meetkundevereiste
(Singlemode)
De Straal van metalen kapendface
7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC)
10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm)
Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester)
Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm)
Kapsnede-50nm ≤ U ≤ 50nm
Getest door DORC
Meetkundevereiste
(Singlemode)
De Straal van metalen kapendface
7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC)
10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm)
Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester)
Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm)
Kapsnede-50nm ≤ U ≤ 50nm
Getest door DORC

 

Toepassing

1). Communicatie ruimten

2). FTTH (Vezel aan het Huis)

3). LAN (Local area network)

4). FOS (vezel optische sensor)

5). Vezel Optisch Communicatiesysteem

6). De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over

7). De bereidheid van het defensiegevecht

Contactgegevens
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Contactpersoon: Nicole Weng

Tel.: 86-18390057132

Direct Stuur uw aanvraag naar ons